Legitymacje

Międzynarodowa Legitymacja dla Uczniów i Studentów ISIC

Student ISICLegitymacja ISIC przysługuje studentom studiów dziennych i wieczorowych, uczniom szkół średnich i gimnazjów, powyżej 12 roku życia. ISIC uprawnia do korzystania ze 150.000 zniżek w ponad 100 krajach na całym świecie oraz upoważnia do korzystania z wielu specjalnych usług przeznaczonych wyłącznie dla jej posiadaczy. Jeśli chcesz może być kartą zawierającą ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą - 20 000 zł oraz kosztów leczenia podczas każdej podróży zagranicznej - 60 000 EUR.

Istnieje możliwość ubezpieczenia się także w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie RP, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz w zakresie ekstremalnego i wyczynowego uprawiania sportu.

ISIC przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.

RODZAJE KARTY ISIC:

 1. ISIC BEZ UBEZPIECZENIA

  Już za 24 zł możesz kupić kartę ISIC, dzięki której zaoszczędzisz w wielu miejscach w kraju i zagranicą.

 2. ISIC Z UBEZPIECZENIEM

  Jeśli chcesz, masz możliwość kupienia ISIC z pakietem ubezpieczeniowym. Każda osoba, która kupi ISIC z ubezpieczeniem korzysta ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC, a dodatkowo jest objęta ochroną ubezpieczeniową. Sam zdecyduj jaki pakiet potrzebujesz. Ubezpieczenie w ramach ISIC gwarantuje Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  1. ISIC z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (20 000 zł) tylko w Polsce – cena karty 59 zł
  2. ISIC z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (20 000 zł) oraz kosztów leczenia (60 000 EUR) zagranicą. Ubezpieczenie nie obowiązuje na terenie USA, Kanady Australii i Japonii – cena karty 79 zł

   Wybierając ten wariant ubezpieczenia masz możliwość za dodatkową opłatą nabyć także ubezpieczenie:

   • w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (dopłata 25 zł do ceny karty)
   • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej z rozszerzeniem na ubezpieczenie podczas uprawiania sportów ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym oraz OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych w Polsce (dopłata 55 zł do ceny karty)
   • ubezpieczenie podczas uprawiania sportów ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym z rozszerzeniem OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych na świecie (bez Rzeczypospolitej Polskiej), (dopłata 30 zł do ceny karty)
   • na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii (dopłata 90 zł do ceny karty)
   • ubezpieczenie bagażu oraz sprzętu sportowego (dopłata 15 zł do ceny karty)

Do wyrobienia ISIC potrzebna jest ważna legitymacja szkolna/studencka i jedno zdjęcie.

Legitymacja ISIC jest ważna maksymalnie 16 miesięcy od momentu wystawienia (legitymacje ważne są edycjami wrzesień - grudzień - aktualna: 01/09/2012 - 31/12/2013).

Międzynarodowa turystyczna karta młodzieżowa IYTC

YOUTH IYTCKarta dla młodych ludzi w wieku 12-25 lat, pozwalająca zaoszczędzić przy zakupie biletów lotniczych, zakwaterowaniu, usługach telekomunikacyjnych, wejściach do muzeów i innych ośrodków kulturalnych, a także w sklepach i punktach usługowych w ponad 60 krajach na całym świecie. Wraz z zakupem tej karty otrzymujesz także ochrone ubezpieczeniową.

Legitymacja IYTC jest ważna 12 miesięcy od momentu wystawienia.

 

 

 

Międzynarodowa Legitymacja Nauczycielska ITIC

TEACHER ITICITIC jest dla Ciebie, jeśli jesteś nauczycielem lub wykładowcą, który chce wykorzystać swoje umiejętności za granicą lub fascynuje Cię odkrywanie i zwiedzanie świata.

Międzynarodowa karta nauczycielska ITIC została wprowadzona w 1984 roku, umożliwiając nauczycielom posługiwanie się jednolitym, obowiązującym na całym świecie dokumentem potwierdzającym ich status.

ITIC objęty patronatem UNESCO ma uczynić podróże nauczycieli łatwiejszymi, a przede wszystkim tańszymi. Dzięki tej karcie masz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i na świecie.

Kupując kartę ITIC masz zapewnioną ochronę ubezpieczeniową. Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas każdego wyjazdu za granicę. Koszt pakietu podstawowego: 79zł.

Jeśli chcesz wyrobić ITIC potrzebujesz zaświadczenie z miejsca pracy, potwierdzające że jesteś nauczycielem lub wykładowcą oraz jedno zdjęcie (format jak do dokumentów).

Karta ITIC jest ważna do 16 miesięcy od momentu wystawienia (legitymacje ważne są edycjami wrzesień - grudzień np. 01/09/2012 - 31/12/2013).

Niezwykłe promocje

 • Sprawdź już teraz!

Wyprawy i egzotyka

 • Przez cały rok

Wycieczki objazdowe

 • Gorące Last Minute

Nasz zapowiedzi

 • Zima 2016/2017


fb widget