Jak Rezerwować?

Przedewszystkim, przed przystąpieniem do rezerwacji uważnie przeczytaj regulamin zakupów.

Oprócz standardowej drogi rezerwacji, osobiście w jednym z naszych biur namawiamy Państwa do skorzystania z rezerwacji online.

W celu zarezerwowania wycieczki odnajdujemy interesującą nas ofertę, następnie wchodzimy w jej szczegóły klikając na nią. W dokładnym opisie wycieczki, zaraz pod ogólnymi informacjami i galerią zdjęć, pod zakładką terminy przyglądamy się tabeli zawierającej konkretne daty wyjazdu. Następnie decydujemy się na konkretny termin i z odpowiedającego mu wiersza tabeli klikamy na niebieski przycisk zamówienie.

Następnym Państwa krokiem będzie wypełnienie formularza, w którym znajdują się miejsca na dane osobowe osoby rezerwujacej, dane osobowe zgłoszonych osób oraz możliwość doboru odpowiednich opcji, którymi dysponuje konkretna wycieczka/termin.

W zależności od tego ile osób chcemy zgłosić na konkretny termin klikamy na przycisk "Dodaj osobę" bądź "Usuń osobę". Jeśli wypełnimy wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką) możemy przejść do następnego kroku realizacji zamówienia. Aby to zrobić, należy kliknąć w guzik "Dalej".

O ile wszystkie dane zostąły wypełnione poprawnie, system przekieruje Państwa do strony, na której znajdować się będzie podsumowanie całego zamówienia. Tutaj wymagana jest szczególna uwaga, gdyż to ostatni krok rezerwacji, z którego możemy się wycofać. Po sprawdzeniu podsumowania pozostaje zaakceptować rezerwację i czekać na kontakt z jednego z naszych biur.

 

Niezwykłe promocje

  • Sprawdź już teraz!

Wyprawy i egzotyka

  • Przez cały rok

Wycieczki objazdowe

  • Gorące Last Minute

Nasz zapowiedzi

  • Zima 2016/2017


fb widget