Klub Stałych Klientów Almaturu "Wypoczynek i Podróże" (WiP)


Zapraszamy wszystkich byłych uczestników naszych imprez
do wstąpienia w szeregi Klubu Almaturu WiP


W Klubie czeka na was wiele atrakcji, które dla innych uczestników są czasem w ogóle niedostępne. W końcu znamy się już dobrze i wiemy czego oczekujecie.

1. JAK ZOSTAĆ KLUBOWICZEM

Członkiem Klubu Stałych Klientów Almaturu "Wypoczynek i Podróże" (W i P) może zostać każdy kto uczestniczył w dowolnej imprezie turystycznej organizowanej przez Almatur, a od ostatniego uczestnictwa nie minęło więcej niż dwa lata.

Do potwierdzenia uczestnictwa nie potrzebujesz okazywać żadnych dokumentów - my znamy przecież naszych przyjaciół!!! Warunkiem koniecznym i wystarczającym jest podanie sprzedawcy przy zakupie kolejnej imprezy w biurach Almaturu oraz u wybranych agentów danych imprezy, w której poprzednio uczestniczyliście (rok, rodzaj i miejsce)*. Sprzedawca oznaczy was jako WiP w systemie rezerwacyjnym Almaturu. To wszystko.

Prosimy o tym pamiętać przy podpisywaniu umowy udziału w imprezie turystycznej. W okresie późniejszym, a w szczególności po rozpoczęciu imprezy, ze względów technicznych wpisanie na listę klubowiczów jest niemożliwe. Członkostwo w klubie jest bezpłatne.

2. ATRAKCJE DLA KLUBOWICZÓW

Prezenty - korzystając z imprezy Almaturu zawsze dostajesz specjalny prezent lub zniżkę - sprawdź w ofercie!!!

Specjalne warunki - bez żadnych dodatkowych opłat zawierasz umowę z Almaturem na specjalnych warunkach zawartych w Pakiecie Bezpieczeństwa**.

Mailing - klubowiczom wysyłamy pocztą w pierwszej kolejności katalogi i informacje o pojawieniu się szczególnie atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Specjalne promocje - masz prawo do uczestniczenia w specjalnych promocjach przeznaczonych tylko dla Stałych Klientów z okazji wydania nowych katalogów.

Zniżki grupowe - już przy min. 6 osobach towarzyszących masz możliwość wynegocjowania z Almaturem obniżonych cen grupowych.

Niespodzianki - czasami na klubowiczów uczestniczących w imprezach Almaturu czekają przygotowane specjalnie dla nich dodatkowe atrakcje.

* zastrzegamy sobie prawo weryfikacji podanych danych.
** nie dotyczy uczestników imprez z działu "Egzotyczne eskapady".

Niezwykłe promocje

  • Sprawdź już teraz!

Wyprawy i egzotyka

  • Przez cały rok

Wycieczki objazdowe

  • Gorące Last Minute

Nasz zapowiedzi

  • Zima 2016/2017

Klauzula informacyjna

 

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

 

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

 

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

 

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

 

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli