Klub Stałych Klientów Almaturu "Wypoczynek i Podróże" (WiP)


Zapraszamy wszystkich byłych uczestników naszych imprez
do wstąpienia w szeregi Klubu Almaturu WiP


W Klubie czeka na was wiele atrakcji, które dla innych uczestników są czasem w ogóle niedostępne. W końcu znamy się już dobrze i wiemy czego oczekujecie.

1. JAK ZOSTAĆ KLUBOWICZEM

Członkiem Klubu Stałych Klientów Almaturu "Wypoczynek i Podróże" (W i P) może zostać każdy kto uczestniczył w dowolnej imprezie turystycznej organizowanej przez Almatur, a od ostatniego uczestnictwa nie minęło więcej niż dwa lata.

Do potwierdzenia uczestnictwa nie potrzebujesz okazywać żadnych dokumentów - my znamy przecież naszych przyjaciół!!! Warunkiem koniecznym i wystarczającym jest podanie sprzedawcy przy zakupie kolejnej imprezy w biurach Almaturu oraz u wybranych agentów danych imprezy, w której poprzednio uczestniczyliście (rok, rodzaj i miejsce)*. Sprzedawca oznaczy was jako WiP w systemie rezerwacyjnym Almaturu. To wszystko.

Prosimy o tym pamiętać przy podpisywaniu umowy udziału w imprezie turystycznej. W okresie późniejszym, a w szczególności po rozpoczęciu imprezy, ze względów technicznych wpisanie na listę klubowiczów jest niemożliwe. Członkostwo w klubie jest bezpłatne.

2. ATRAKCJE DLA KLUBOWICZÓW

Prezenty - korzystając z imprezy Almaturu zawsze dostajesz specjalny prezent lub zniżkę - sprawdź w ofercie!!!

Specjalne warunki - bez żadnych dodatkowych opłat zawierasz umowę z Almaturem na specjalnych warunkach zawartych w Pakiecie Bezpieczeństwa**.

Mailing - klubowiczom wysyłamy pocztą w pierwszej kolejności katalogi i informacje o pojawieniu się szczególnie atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Specjalne promocje - masz prawo do uczestniczenia w specjalnych promocjach przeznaczonych tylko dla Stałych Klientów z okazji wydania nowych katalogów.

Zniżki grupowe - już przy min. 6 osobach towarzyszących masz możliwość wynegocjowania z Almaturem obniżonych cen grupowych.

Niespodzianki - czasami na klubowiczów uczestniczących w imprezach Almaturu czekają przygotowane specjalnie dla nich dodatkowe atrakcje.

* zastrzegamy sobie prawo weryfikacji podanych danych.
** nie dotyczy uczestników imprez z działu "Egzotyczne eskapady".

Niezwykłe promocje

  • Sprawdź już teraz!

Wyprawy i egzotyka

  • Przez cały rok

Wycieczki objazdowe

  • Gorące Last Minute

Nasz zapowiedzi

  • Zima 2016/2017


fb widget