phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 64 18

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Katalogi Almatur

Zobacz nasze katalogi online na

LATO 2021 z Almaturem

My alt text

Wycieczki, wczasy i egzotyka

Almatur to organizator wycieczek autokarowych po kraju i Europie połączonych z bogatym programem zwiedzania. 
Dla bardziej wymagającego podróżnika mamy w ofercie wyprawy
w bardziej egzotyczne zakątki świata.
Także osoby pragnące wypocząć, znajdą tutaj coś dla siebie.

My alt text

Kursy językowe 

Kursy językowe Almatur to oferta skierowana zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Podczas kursów masz możliwość w przyjemny sposób rozwinąć swoje umiejętności językowe, podszlifować swój angielski, hiszpański, niemiecki czy włoski, lub w zależności od twojego aktualnego poziomu nauczyć się go od podstaw. 

 

Wycieczki i egzotyka

Kolonie i obozy 

Almatur jest także organizatorem kolonii dla najmłodszych dzieci oraz obozów dla młodzieży.
Nasz szeroki wachlarz propozycji wypoczynku dla naszych młodszych klientów jest tak szeroka, że każdy znajdzie w niej coś co odpowiada jego zainteresowaniom.


Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.