phone 32 231 88 19

location_on Almatur Gliwice
Wrocławska 4, 44-100 Gliwice

phone 32 259 88 58

location_on Almatur Katowice
3 Maja 7, 40-096 Katowice

Obozy Studenckie Malta

Gzira - obóz studencki - rezydencja studencka - wiek 18+

Kod: PMSO


Wiek uczestników:
od 18
Miejsce wyjazdu:
Lotnisko: Warszawa

2 199 zł 1 599 zł

Last minute 27% Last Minute

REZERWUJ

Trasa:
Gżira

Infolinia 32 231 88 19 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

UWAGA: od 12.07 na terytorium Malaty będą wpuszczane tylko i wyłącznie osoby w pełni zaszczepione (tz. szaszczepione 2 dawkami, powyżej 14 dni od przyęcia 2 dawki). Osoby takie muszą posiadać certyfikat Covidowy.

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 15 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 15 zł.


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Malta - Gzira - obóz studencki - rezydencja studencka - wiek 18+
25.09 - 02.10.20218 dniod 1 599 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 7 noclegów w pokoju 2 lub 3 osobowym
Wyżywienie: Bez wyżywienia, możliwość korzystania z wyposażonej kuchni w pokoju.
Transport: Przelot samolotem linii Air Malta na trasie Warszawa – Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów:
Wylot z Warszawy o 19:35, przylot na Maltę o 22:20.
Wylot z Malty o 16:00, przylot do Warszawy o 18:45.
Transfer busem z/na lotnisko na Malcie. Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa  Chopina przy stanowisku Almaturu.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka rezydenta.

Wiek uczestników od 18 lat Malta – to niewielki wyspiarski kraj, położony na Morzu Śródziemnym, między Sycylią a Afryką. Malta w dzień to słońce, plaża, turkusowe morze. Przy plaży liczne centra sportów wodnych na czele z popularnym tu nurkowaniem. Nocą zabawa przenosi się do najpopularniejszego na Malcie centrum rozrywkowego w dzielnicy Paceville. Ulice tętnią tu życiem, zabawą i śmiechem. Różnorodność restauracji, barów, klubów, dyskotek, multipleksów i kręgielni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. I tak do białego rana. Pozostałością po statusie kolonii brytyjskiej jest ruch lewostronny oraz będący w codziennym użyciu język angielski, jeden z dwóch języków urzędowych Malty.

Pobyt wypoczynkowy na Malcie.

W programie: gry i zabawy sportowe, kąpiele w basenie hotelowym i morzu, dyskoteki, plażowanie. Spacery po okolicy pełnej przytulnych kafejek, lokalnych restauracji i sklepików.

Przykładowy program pobytu wraz z cenami za dodatkowo płatne wycieczki - realizowane przy min 12-15 uczestnikach na terminie (układ dni i wycieczek może ulec zmianie). Realizacja i dostępność wycieczek uzależniona od ilości chętnych na dane wycieczki.

1 dzień:
(Sobota) Spotkanie z przedstawicielem Almatur na lotnisku Okęcie i odprawa. Przelot i transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne, opisy wycieczek fakultatywnych, omówienie zasad i planu pobytu.
2 dzień:
(Niedziela)
11.00 Integracja i plażowanie na plaży Surfside Beach (w tym kąpiele wodne i słoneczne), Orientation walk po Sliema.
20.00 Sliema by night/ Disco Night Paceville
3 dzień:
(Poniedziałek)
10.00 Wycieczka Fakultatywna – Blue Grotto i rejs łódką po jaskiniach - przejazd do wioski Zurrieq, możliwość spróbowania lokalnych specjałów m.in. Ftira – przepyszna kanapka z tuńczykiem i warzywami; kąpiele wodne i słoneczne oraz dla chętnych rejs statkiem by z bliska podziwiać Blue Grotto (cena z transportem ok. 20 EUR)
22.00 Paceville Disco Night.
4 dzień:
(Wtorek)
10.00 Wycieczka fakultatywne do stolicy Malty Valletty. Rejs tramwajem wodnym (we własnym zakresie bilet na prom). Spacer uliczkami Valletty. Zwiedzanie ogrodów Upper Barrakka Garden, podziwianie armatniej salwy honorowej, czas na zakup pamiątek i lunch. Dla chętnych możliwość zwiedzenia katedry Św. Jana (wstęp dodatkowo płatny 7,5 EUR) oraz możliwość uczestniczenia w seansach filmowych, gdzie w ciekawy sposób zostanie przybliżona burzliwa historia Malty oraz korzenie jej różnorodności kulturalnej. Malta Experience – ok. 45 min (cena ok. 7 EUR), Malta 5d – ok. 25 min (cena ok. 9 EUR) - dostępne polska wersja językowa.
20.00 Wycieczka fakultatywna - Harbour Cruise by night – (cena z transportem ok. 15 EUR)
5 dzień:
(Środa)
10.00 Wycieczka Fakultatywna – Comino. Popłyniemy tam szybkim katamaranem, a tam znajduje się popularna Blue Lagoon z turkusową wodą, plażowanie. W trakcie rejsu powrotnego będziemy mogli z bliska przyjrzeć się skalistemu wybrzeżu wyspy oraz podziwiać jaskinie i inne formacje skalne tej części Malty (cena z transportem ok. 25 EUR).
22.00 Wyjście na dyskotekę
6 dzień:
(Czwartek)
10.00 Plażowanie na plaży Surfside Beach (plażowanie, kąpiele wodne i słoneczne)
20.00 Wycieczka fakultatywna – Mdina by Night – Silent City - była stolicy Malty, miejsca za którego murami czas zatrzymał się kilkaset lat temu, (kręcono tu m.in. sceny do Gry o Tron). Przejazd autobusem, spacer krętymi uliczkami, czas na zdjęcia (cena z transportem ok. 15 EUR) lub wyjście na dyskoteke.
7 dzień:
(Piątek)
10.00 Plażowanie na plaży Ghadira Bay (kąpiele wodne i słoneczne) (cena z transportem ok. 10 EUR) lub plażowanie na Surfside Beach/free
20.00 Wycieczka Fakultatywna - Valletta by night (cena z transportem ok. 10 EUR) lub Spacer do centrum handlowego na zakupy przed podróżą
8 dzień:
(Sobota) 7.30-8.00 Śniadanie, Pakowanie i wykwaterowanie, Transfer na lotnisko. Przelot powrotny do W-wy.

Możliwość wykupienia dodatkowo płatnych wycieczek fakultatywnych

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w rezydencji studenckiej: NSTS Campus
Rezydencja studencka NSTS Campus położona w miejscowości Msida. Do dyspozycji uczestników 15 metrowy basen, dostęp do wi-fi w recepcji.
Pokoje 2 - 3 – osobowe z łazienką i klimatyzacją. Możliwość korzystania z wyposażonej kuchni i lodówki w pokoju.

- Dopłata za zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym 120 PLN/osoba/tydzień pobytu

Program fakultatywny


 

Informacje dodatkowe

CENA NIE OBEJMUJE: transportu  lokalnego, programu fakultatywnego, dopłat do nadbagażu, taksy klimatycznej 0,5 EUR/dzień (max. 5 EUR/pobyt). Pobyty sobota/sobota. Malta należy do UE i można  podróżować  na  podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Czas jest taki sam jak w Polsce. Elektryczność: 220V. Gniazdka mają 3 bolce jak w Wielkiej Brytanii, konieczny adapter. Sugerowane kieszonkowe 100 - 150EUR/tydzień. Przykładowe  ceny: bilet autobusowy ok. 2,0 EUR/1 przejazd, zestaw „fast food” ok. 5,5 EUR, napój ok. 1,5 EUR.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Warszawaplaceul. Żwirki i Wigury 1, Lotnisko Chopina w Warszawie0,00 zł

Trasa